Novinky

‹‹   Předchozí   5 6 7 8 9 10 11 12 13   Následující   ››

Projektování a ekonomika energetických zařízení

Odbor energetického inženýrství FSI VUT v Brně si Vás dovoluje pozvat na přednášku "Projektování a ekonomika energetických zařízení", kterou povede doc. Ing. Tomáš Dlouhý, CSc. (FS ČVUT v Praze)   

 

Kurzy - Udržitelná energetika 2015

Jako každý rok i letos jsou vypsané velice žádané a oblíbené kurzy Udržitelná energetika 2015 pořádané na Energetickém ústavu Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně v rámci Celoživotního vzdělávání.  

 

Nové koncepty štěpných reaktorů IV. generace

Odbor energetického inženýrství FSI VUT v Brně si Vás dovoluje pozvat na přednášku "Nové koncepty štěpných reaktorů IV. generace", kterou povede Ing. Markéta Kryková (Centrum výzkumu Řež s.r.o.)  

 

Informativní schůzka pro studenty 3. ročníku

Informativní schůzka o studijním oboru Energetické inženýrství (pro studenty 3. ročníku) proběhne 4.3.2015 v 15:00 v A3/514.

 

Přednáška "Úvod do využití jaderné fúze pro výrobu energie (ITER, DEMO)"

Odbor energetického inženýrství FSI VUT v Brně si Vás dovoluje pozvat na přednášku "Úvod do využití jaderné fúze pro výrobu energie (ITER, DEMO)", kterou povede Ing. Slavomír Entler (Centrum výzkumu Řež s.r.o.) 

 

Přednáška "Prodloužení doby provozu jaderné elektrárny Dukovany"

Ústav materiálových věd a inženýrství FSI VUT v Brně pořádá mimořádnou přednášku na téma  "Prodloužení doby provozu jaderné elektrárny Dukovany", kterou povede  Ing. Robert Křivánek , který je pracovníkem Mezinárodní agentury pro atomovou energii (IAEA, Vídeň). 

 

Společnost UCHYTIL s.r.o. hledá do svých řad nového pracovníka

Společnost UCHYTIL s.r.o. hledá do svých řad nového pracovníka na pozici TECHNIK OBCHODNÍK/CE pro DIVIZI ENERGETIKA 

 

Společnost Honeywell hledá studenty ...

Společnost Honeywell hledá studenty magisterského / doktorského studijního programu do svého oddělení a laboratoře

 

Letní univerzita v jaderných elektrárnách

475x475_obr1.jpg Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se dvoutýdenního odborného programu s názvem "Letní univerzita" v jaderných elektrárnách.  

 

Odborný seminář o peletování a briketování biomasy

Odbor energetického inženýrství pořádá Odborný seminář o peletování a briketování biomasy. Přednášejícími jsou  doc. Ing. Peter Križan, PhD. a Ing. Miloš Matúš, PhD., kteří jsou ze Strojnické fakulty, STU v Bratislavě. 

 

Odborná studentská debata o břidlicovém plynu

5. listopadu 2014 se uskuteční odborná studentská debata o břidlicovém plynu a budoucnosti evropské energetiky od 14:00 v sále Sál Břetislava Bakaly pořádané Kosciuszko Institute.  

 

Vyhlášen 17. ročník Ceny Wernera von Siemense

Společnost Siemens Česká republika vyhlašuje již 17. ročník Ceny Wernera von Siemense, pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Ministerstva průmyslu a obchodu. Tradiční soutěž o nejlepší diplomové, doktorské a vědecké práce a o nejlepšího vysokoškolského pedagoga vzniká za významné spolupráce a partnerství s Akademií věd ČR, s Českou konferencí rektorů, s Českým vysokým učením technickým v Praze a s Univerzitou Karlovou.

 

Témata bak. prací na OTTP - Odbor termomechaniky a techniky prostředí - 2014/15

ttv31.jpg Nabídka předběžných témat bakalářských prací v akademickém roce 2014/15 Odbor termomechaniky a techniky prostředí, Energetický ústav pro studenty závěrečného ročníku v obecném bakalářském studiu. Předběžná zadání jsou rozdělena do jednotlivých tematických okruhů. Pokud vás nějaké téma zaujme neváhejte včas kontaktovat příslušného garanta. 

 

Témata bakalářských prácí na OEI pro ak. rok 2014 / 2015

Aktuální témata bakalářských prácí pro ak. rok 2014 / 2015 vedených na Odboru energetického inženýrství. Témata bakalářských prací budou průběžně aktualizována a doplňována. V případě, že máte zájem o jiné vlastní téma z oblasti energetiky, neváhejte nás kontaktovat . 

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍHO PEDAGOGA DLE HODNOCENÍ STUDENTŮ VUT V BRNĚ

998.jpg Na konci minulého akademického roku vyhlásil rektor VUT v Brně za podpory Akademického senátu soutěž o nejlepšího pedagoga dle hodnocení studentů na VUT v Brně.  .

 
‹‹   Předchozí   5 6 7 8 9 10 11 12 13   Následující   ››

Nahoru