Novinky

‹‹   Předchozí   5 6 7 8 9 10 11 12   Následující   ››

Témata diplomových prací vypsaných společností Doosan Škoda Power, s.r.o.

Témata diplomových prací pro ak. rok 2014/2015  vypsané společností Doosan Škoda Power s.r.o.

 

Udržitelná energetika 2014

Jako každý rok i letos jsou vypsané velice žádané a oblíbené kurzy Udržitelná energetika 2014 na Odboru energetického inženýrství v rámci Celoživotního vzdělávání.

 

ČEEP 2013 - soutěž studentských prací

Soutěž je každoročně vypisována v rámci tradiční celostátní soutěže s vysokou odbornou a společenskou prestiží ČESKÝ ENERGETICKÝ A EKOLOGICKÝ PROJEKT / STAVBA / INOVACE a jež se koná pod záštitou rektorů pěti českých technických univerzit, mimo jiné i pana rektora VUT v Brně. Více viz následující dokumenty. 

 

Přehled simulačních programů MSC Software

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku "Přehled simulačních programů MSC Software" konanou 4. 3. 2014 od 17 hodin v učebně A3 / 515. Podrobnosti naleznete v přiloženém letáku.

 

Pozvánka na veletrh AQUATHERM Praha

aq.jpg Máte zájem o tepelná čerpadla, vytápění, větrání, klimatizaci a úspory energie? Uvažujete o studiu oboru Technika prostředí? V tom případě Vám nabízíme exkurzi na veletrh Aquatherm Praha 2014. 

 

Svět energie - Ing. Dana Drábová, Ph.D.

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Svět energie“ spojenou s besedou s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Ing. Danou Drábovou, Ph.D. konané 27. února 2014od 10 hodin v prostorách Fakulty strojního inženýrství – budova A5 – přednášková místnost P1. Podrobné informace jsou v přiloženém letáku. 

 

Rozvrhy pro letní semestr

 

Konference ERIN 2014

Energetický ústav a Ústav strojírenské technologie Vysokého učení technického v Brně, Fakulty strojního inženýrství si Vás dovolují pozvat na  8. ročník mezinárodní konference mladých vědeckých pracovníků a doktorandů ERIN – Education, Research, Innovation 2014, která se bude konat 23. - 25. 4. 2014  pod záštitou děkana Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně a ředitelů pořádajících ústavů.

 

INFOTHERMA 2014 – XXI. ročník výstavy k úsporám energie, vytápění a obnovitelným zdrojům

Infotherma.jpg 13. 1. 2014 až 16.1.2014  Výstaviště Černá louka, Ostrava 

 

Jaderná elektrárna Dukovany včera, dnes a zítra

Dovolujeme si Vás pozvat na  seminář  "Jaderná elektrárna Dukovany včera, dnes a zítra", kde bude hlavním hostem Ing. Jaroslav Jakub (ředitel elektrárny Dukovany, ČEZ, a.s.) pořádaný dne 2. 12. 2013. Bližšší podrobnosti viz příloha .    

 

Zadávání závěrečných prací v akademickém roce 2013/14

443.jpg Tento pokyn stanovuje dílčí úkoly ředitelů, pedagogicko-vědeckých pracovníků, studentů a studentek na FSI při přípravě zadání diplomových a bakalářských prací v roce 2013, resp. v akademickém roce 2013/14. (viz také https://www.vutbr.cz/wiki).

 

Co děláme pro odborné vzdělávání

Proběhla akce  „Co děláme pro odborné vzdělávání“  pořádaná Českým svazem zaměstnavatelů v energetice (ČSZE) ve spolupráci s  Asociací pro energetické a elektrotechnické vzdělávání  pořádá pod záštitou místopředsedkyně Senátu PaeDr Gajdůškové

 

Brněnské VUT má unikátní klimatickou komoru pro testy automobilů

Unikátní klimatickou komoru pro testování podmínek uvnitř automobilů nově využívají vědci z centra NETME Vysokého učení technického v Brně (VUT). Lze do ní vjet osobním autem, pojme také kabinu nákladního vozidla. Výzkumníci se zaměří na problémy, které se týkají všech řidičů - teplotu v kabině, účinnost klimatizace nebo rozmrazování čelního skla. 

 

Aktuálně nabízená témata bakalářksých prací na Odboru energetického inženýrství

Témata bakalářských prací pro akademický rok 2013/2014 budou průběžně aktualizována a doplňována. V případě, že máte zájem o jiné vlastní téma z oblasti energetiky, neváhejte nás kontaktovat .

 
‹‹   Předchozí   5 6 7 8 9 10 11 12   Následující   ››

Nahoru