Novinky

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Následující   ››

Staň se operátorem jaderné elektrárny

Skupina ČEZ, a.s. nabízí pracovní pozice Operátor sekundárního okruhu v Jaderné elektrárně Temelín a v Jaderné elektrárně Dukovany.  

 

Letní univerzita v jaderných elektrárnách 2017

cez2.jpg Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se dvoutýdenního odborného programu s názvem "Letní univerzita" v jaderných elektrárnách. 

 

Pracovní pozice v Siemens, s.r.o. - Zástupce vedoucího vyvažovacího oddělení

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí pracovní pozici Zástupce vedoucího vyvažovacího oddělení, která je vhodná i pro absolventy.   

 

Nabídka témat doktorského studia na OEI pro ak.r. 2017/2018

Pro akademický rok 2017 / 2018 jsou vypsána témata disertačních prací na Odboru energetického inženýrství v programu Stroje a zařízení pro obor Konstrukční a procesní inženýrství se specializací Energetické inženýrství.   

 

Příběh uranu - Ing. Dana Drábová, Ph.D.

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Příběh uranu“ spojenou s besedou s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Ing. Danou Drábovou, Ph.D. 

 

Přednáška: Historie výzkumu a výroby vodních turbín v Brně a jeho okolí

Dovolujeme se přepojit k pozvánce na  třetí přednášku z cyklu přednášek o historii a konstrukci parních turbín , které se konají v rámci doprovodného programu k výstavě Technické kreslení a zobrazování v prostorách Technického muzea v Brně . 

 

Kurzy - Udržitelná energetika

Přehledové kurzy pořádané Energetickým ústavem Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně jsou určeny pro získání nebo připomenutí znalostí v základních disciplínách energetiky. Tyto kurzy jsou vhodné i jako rekvalifikační kurzy pracovníků z neenergetických specializací pracujících v energetice. Každý kurz je věnován vybranému tématu a všechny kurzy společně tvoří ucelený průřez základních znalostí umožňující dobrou orientaci v energetickém sektoru. Kurzy jsou zajištěny přednášejícími z řad akademických pracovníků Energetického ústavu Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.  

 

Přednáška: Parní turbíny

Dovolujeme se přepojit k pozvánce na  druhou přednášku z cyklu přednášek o historii a konstrukci parních turbín , které se konají v rámci doprovodného programu k výstavě Technické kreslení a zobrazování v prostorách Technického muzea v Brně a vstup je zdarma. 

 

Přednáška: Historie parních turbín v Brně

Dovolujeme se přepojit k pozvánce na první přednášku z cyklu přednášek o historii a konstrukci parních turbín , které se konají v rámci doprovodného programu k výstavě Technické kreslení a zobrazování v prostorách Technického muzea v Brně a vstup je zdarma. 

 

Čína - stipendijní program pro magisterské studium

Pro zájemce o jadernou energetiku je k dispozici nabídka stipendií pro magisterské studium v Číně.

 

Využití 3D systémů pro projektování

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Využití 3D systémů pro projektování“, kterou povede Ing. Petr Jelínek (společnost CB&I)    

 

Jak navrhnout vzduchový chladič?

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Jak navrhnout vzduchový chladič?“, kterou povede Ing. Martin Šponar (společnost CB&I)   

 

Konstruktér parních turbín (dlouhodobá brigáda) – Brno

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí dlouhodobou brigádu na pozici Konstruktér parních turbín.  

 

ČEZ spouští Inovační maraton 2016

Studenti a absolventi budou mít 24 hodin na vymýšlení inovací a nových řešení uplatnitelných v praxi.  Druhý ročník ČEZ Inovačního maratonu proběhne na centrále Skupiny ČEZ 10. – 11. listopadu. Akce je určena pro studenty a čerstvé absolventy vysokých škol, kteří se nebojí výzev a mají chuť na sobě pracovat a poznat fungování velké společnosti. Skupina ČEZ chce touto aktivitou nejen inovovat, ale také přitáhnout kvalitní absolventy vysokých škol. Loňský ročník oba cíle naplnil.   

 

PBS Velká Bíteš - pracovní příležitost

Pro divizi letecké techniky firmy První brněnská strojírna Velká Bíteš, a. s. je hledán uchazeč na pozici: Projektant - výpočtář (Projekce zařízení a experimentální zkoušky)  

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Následující   ››

Nahoru