Novinky

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Následující   ››

Obnovitelné desetiletí – ocenění pro nejlepší projekty obnovitelných zdrojů v ČR

Cílem projektu iniciovaného Aliancí pro energetickou soběstačnost a Solární asociací je upozornit na zajímavé realizované projekty v šetrné energetice, ale také na dobré nápady, které mohou tento moderní obor posunout vpřed.  

 

MEXIKO - VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ 2016/2017

Mexické Ministerstvo zahraničních věcí zveřejňuje každoročně publikaci s nabídkou stipendií ke studijním pobytům v Mexiku, které jsou v rámci bilaterální spolupráce určeny rovněž pro občany České republiky.  

 

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí pracovní pozice

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí pracovní pozice Konstruktér parních turbín. 

 

Skupina ČEZ, a.s. - JE Dukovany

Skupina ČEZ a.s. vypíše cca 1. 7. 2016 výběrové řízení na 14 pracovních pozic do JE Dukovany. Preferováni budou zájemci s VŠ vzděláním. 

 

Státní závěrečné zkoušky 2016

Pokyny pro studenty, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.  

 

Pokyny k ukončení studia v ak. roce 2015 / 2016

Činnosti studentů a náležitosti vyžadované před státní zkouškou (resp. po ní) upravuje Pokyn děkana č. 5/2016 . Důležité činnosti týkající se studentů, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství. 

 

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí pracovní pozice

Společnost Siemens Industrial Turbomychinery Brno hledá do oddělení nabídek parních turbín šikovné absolventy oboru energetické inženýrství. 

 

Společnost Capinda s.r.o. nabízí brigádu pro studenty

Společnost Capinda s.r.o. podnikající v oblasti projektování a instalace tepelných čerpadel hledá brigádníka studenta. 

 

Nabídka témat doktorského studia na OEI pro ak.r. 2016/2017

Pro akademický rok 2016 / 2017 jsou vypsána témata disertačních prací na Odboru energetického inženýrství v programu Stroje a zařízení pro obor Konstrukční a procesní inženýrství se specializací Energetické inženýrství.  

 

Letní škola energetiky 2016

dovolujeme si Vás informovat o konání druhého ročníku Letní školy energetiky . Akce proběhne ve dnech 26.6. - 2.7.2016 , předpokládané místo konání je Bratislava.  Projekt organizují Slovenské elektrárny, a.s. se svými partnery pod záštitou místopředsedy Evropské komise pro energetickou unii Maroše Šefčoviče. 

 

SUMMER SCHOOL ON ENERGY SECURITY

The Department of International Relations and European Studies, Faculty of Social Studies, Masaryk University together with our partners is happy to announce the summer school on energy security titled The Energy Policy of the EU and Its Position in Global Energy Environment .  

 

ABB University Award 2016

Společnost ABB ve spolupráci s mezinárodní studentskou organizací IAESTE vyhlašuje V. ročník ABB University Award - soutěž o nejlepší technicky zaměřenou bakalářskou, diplomovou nebo disertační práci ve školním roce 2015/2016.  

 

Příprava JE Dukovany na prodloužení doby provozu

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Příprava JE Dukovany na prodloužení doby provozu“ , kterou povede Ing. Robert Křivánek (International Atomic Energy Agency, Vídeň) 

 

Defektoskopie a nástroje technické kontroly ve vazbě na zvyšování výkonu turbíny TEMELÍN 1000 MW

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Defektoskopie a nástroje technické kontroly ve vazbě na zvyšování výkonu turbíny TEMELÍN 1000 MW“ , kterou povede Ing. Jan Havelka (systémový inženýr sekundárního okruhu jaderné elektrárny Temelín, Skupina ČEZ, a.s.). 

 

30 let od Černobylské havárie - etapy transformace

Katedra elektroenergetiky a ekologie Západočeské univerzity v Plzni si Vás dovoluje pozvat na přednášku "30 let od Černobylské havárie - etapy transformace", kterou povede Igor Ivanovič Gramotkin (generální ředitel Černobylské Jaderné elektrárny) 

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Následující   ››

Nahoru