Novinky

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Následující   ››

Pracovní příležitost Ekol - ShaanGu

Tradiční brněnská turbinářská společnost Ekol po vstupu strategického partnera Shaangu rozšířila své oblasti dodávek parních a spalovacích turbín, kotlů a zejména v poslední době v oblasti dodávek energetických celků, vedle států Evropy a severní Afriky také na ekonomicky významný trh Číny.  Nejen za tímto účelem vznikla nová divize zaměřená především na vývoj a výzkum, který je aktuálně primárně směřován na proces unifikace.  

 

Aktuálně nabízená témata bakalářských prací Fluidní inženýrství

IMG_6123.JPG Na této stránce jsou publikována aktuálně nabízená témata bakalářských prací na Odboru fluidního inženýrství Victor   a Kaplana. Tato témata jsou primárně určena pro studenty Oboru obecného typu (B-STI Strojní  inženýrství) prezenční formy studia. Pokud o nějaké téma bude mít zájem student profesních oborů, musí se dohodnout s garantem jeho studijního programu zda je toto zadání v slouladu s daným studijním programem. 

 

Prohlídka laboratoří Energetického ústavu pro studenty 3. ročníku bakalářského studia

Pokud máte zájem nahlédnout do laboratoří Energetického ústavu a seznámit se blíže s aktivitami jednotlivých odborů, jste zváni na prohlídku laboratoří. 

 

Exkurze – odborná praxe (2016)

OEI pořádá pro studenty 5. ročníku MS „Energetické inženýrství“ exkurzi (odbornou praxi) ve dnech 20. 9. – 22. 9. 2016 

 

Témata bakalářských prácí na OEI pro obor Základy strojního inženýrství (B-STI)

Aktuální témata bakalářských prácí pro studijní obor Základy strojního inženýrství na ak. rok 2016 / 2017 vedených na Odboru energetického inženýrství.  

 

Obnovitelné desetiletí – ocenění pro nejlepší projekty obnovitelných zdrojů v ČR

Cílem projektu iniciovaného Aliancí pro energetickou soběstačnost a Solární asociací je upozornit na zajímavé realizované projekty v šetrné energetice, ale také na dobré nápady, které mohou tento moderní obor posunout vpřed.  

 

MEXIKO - VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ 2016/2017

Mexické Ministerstvo zahraničních věcí zveřejňuje každoročně publikaci s nabídkou stipendií ke studijním pobytům v Mexiku, které jsou v rámci bilaterální spolupráce určeny rovněž pro občany České republiky.  

 

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí pracovní pozice

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí pracovní pozice Konstruktér parních turbín. 

 

Skupina ČEZ, a.s. - JE Dukovany

Skupina ČEZ a.s. vypíše cca 1. 7. 2016 výběrové řízení na 14 pracovních pozic do JE Dukovany. Preferováni budou zájemci s VŠ vzděláním. 

 

Státní závěrečné zkoušky 2016

Pokyny pro studenty, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.  

 

Pokyny k ukončení studia v ak. roce 2015 / 2016

Činnosti studentů a náležitosti vyžadované před státní zkouškou (resp. po ní) upravuje Pokyn děkana č. 5/2016 . Důležité činnosti týkající se studentů, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství. 

 

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí pracovní pozice

Společnost Siemens Industrial Turbomychinery Brno hledá do oddělení nabídek parních turbín šikovné absolventy oboru energetické inženýrství. 

 

Společnost Capinda s.r.o. nabízí brigádu pro studenty

Společnost Capinda s.r.o. podnikající v oblasti projektování a instalace tepelných čerpadel hledá brigádníka studenta. 

 

Nabídka témat doktorského studia na OEI pro ak.r. 2016/2017

Pro akademický rok 2016 / 2017 jsou vypsána témata disertačních prací na Odboru energetického inženýrství v programu Stroje a zařízení pro obor Konstrukční a procesní inženýrství se specializací Energetické inženýrství.  

 

Letní škola energetiky 2016

dovolujeme si Vás informovat o konání druhého ročníku Letní školy energetiky . Akce proběhne ve dnech 26.6. - 2.7.2016 , předpokládané místo konání je Bratislava.  Projekt organizují Slovenské elektrárny, a.s. se svými partnery pod záštitou místopředsedy Evropské komise pro energetickou unii Maroše Šefčoviče. 

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   Následující   ››

Nahoru