Aktuality a Ze života odboru

                    Aktuální informace, události a akce jsou vyznačeny v menu vpravo

                                 a naleznete je také na profilu odboru.

                        Nabídku práce a stáže firem naleznete v záložce Práce a stáže

‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Následující   ››

Pokyny k ukončení studia v ak. roce 2015 / 2016

Činnosti studentů a náležitosti vyžadované před státní zkouškou (resp. po ní) upravuje Pokyn děkana č. 5/2016. Důležité činnosti týkající se studentů, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.  

 

Nabídka témat doktorského studia na OEI pro ak.r. 2016/2017

Pro akademický rok 2016 / 2017 jsou vypsána témata disertačních prací na Odboru energetického inženýrství v programu Stroje a zařízení pro obor Konstrukční a procesní inženýrství se specializací Energetické inženýrství. 

 

Letní škola energetiky 2016

dovolujeme si Vás informovat o konání druhého ročníku Letní školy energetiky . Akce proběhne ve dnech 26.6. - 2.7.2016 , předpokládané místo konání je Bratislava.  Projekt organizují Slovenské elektrárny, a.s. se svými partnery pod záštitou místopředsedy Evropské komise pro energetickou unii Maroše Šefčoviče.

 

SUMMER SCHOOL ON ENERGY SECURITY

The Department of International Relations and European Studies, Faculty of Social Studies, Masaryk University together with our partners is happy to announce the summer school on energy security titled The Energy Policy of the EU and Its Position in Global Energy Environment . 

 

ABB University Award 2016

Společnost ABB ve spolupráci s mezinárodní studentskou organizací IAESTE vyhlašuje V. ročník ABB University Award - soutěž o nejlepší technicky zaměřenou bakalářskou, diplomovou nebo disertační práci ve školním roce 2015/2016. 

 

Příprava JE Dukovany na prodloužení doby provozu

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Příprava JE Dukovany na prodloužení doby provozu“ , kterou povede Ing. Robert Křivánek (International Atomic Energy Agency, Vídeň) 

 

Defektoskopie a nástroje technické kontroly ve vazbě na zvyšování výkonu turbíny TEMELÍN 1000 MW

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Defektoskopie a nástroje technické kontroly ve vazbě na zvyšování výkonu turbíny TEMELÍN 1000 MW“ , kterou povede Ing. Jan Havelka (systémový inženýr sekundárního okruhu jaderné elektrárny Temelín, Skupina ČEZ, a.s.).

 

30 let od Černobylské havárie - etapy transformace

Katedra elektroenergetiky a ekologie Západočeské univerzity v Plzni si Vás dovoluje pozvat na přednášku "30 let od Černobylské havárie - etapy transformace", kterou povede Igor Ivanovič Gramotkin (generální ředitel Černobylské Jaderné elektrárny)

 

Kurzy - Udržitelná energetika 2016

Jako každý rok i letos jsou vypsané velice žádané a oblíbené kurzy Udržitelná energetika 2016 pořádané na Energetickém ústavu Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně v rámci Celoživotního vzdělávání.  

 

Cena Nadace ČEZ 2016

cez.jpg V letošním roce je vyhlášen již 17. ročník  o nejlepší studentskou vědeckotechnickou práci  a soutěž je součástí vzdělávacího programu ČEZ „Svět energie“.

 

Doosan Škoda Power - ERASMUS +

Doosan.jpg Mluvíš anglicky, chceš strávit 3 měsíce v cizině a získat pracovní zkušenosti? Společnost Doosan Škoda Power Ti nabízí pozici PODPORA MANAŽERA NA STAVBĚ ELEKTRÁRNY ( možné destinace: Dánsko, Švédsko, Anglie, Irsko) 

 

Letní univerzita v jaderných elektrárnách 2016

CEZ.jpg Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se dvoutýdenního odborného programu s názvem "Letní univerzita" v jaderných elektrárnách.

 
‹‹   Předchozí   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10   Následující   ››

Nahoru