Novinky

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Pracovní příležitost v ORGREZ, a.s.

Společnost ORGREZ, a.s. hledá do svého týmu novou kolegyni / nového kolegu na pozici Business Development Specialist – junior se zaměření m elektro MaR, ASŘ , jehož hlavním úkolem bude především spolupráce při získávání nových partnerů z oblasti energetiky (klasická energetika, elektroenergetika , tepelná technika atd.) a současné hledání nových možností v těchto oblastech a podpora stávajících činností firmy . 

 

Státní závěrečné zkoušky 2019

Pokyny pro studenty, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.  

 

Cena Wernera von Siemense 2019

Šance získat prestižní ocenění je opět zde. Zúčastněte se 22. ročníku soutěže o nejlepší diplomové a disertační práce.  

 

Den otevřených dveří pro studenty 1. ročníku

Zveme studenty 1. ročníku se zájmem o energetiku a bakalářský studijní obor Energetika, procesy a životní prostředí (B-EPP) na setkání s pracovníky Odboru energetického inženýrství. Na setkání proběhne podrobnější seznámení se zaměřením studijního oboru, rozhovor o průběhu studia a možnostech uplatnění. 

 

Konference ERIN 2019

Odbor energetického inženýrství FSI VUT v Brně byl úspěšným pořadatelem 13 . ročníku mezinárodní konference mladých vědeckých pracovníků a doktorandů ERIN – Education, Research, Innovation 2019, která se konala 9. - 11. 4. 2019 pod záštitou děkana Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně a ředitele Energetického ústavu. 

 

Pracovní příležitost v Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery

Ve společnosti Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery probíhá výběrové řízení na pracovní pozici Konstruktér kondenzace a regenerace 

 

Nabídka témat doktorského studia na OEI pro ak.r. 2019/2020

Pro akademický rok 2019 / 2020 nabízíme témata disertačních prací na Odboru energetického inženýrství v programu Stroje a zařízení pro obor Konstrukční a procesní inženýrství se specializací Energetické inženýrství. Pokud by vás nějaké téma zaujalo, neváhejte kontaktovat školitele pro bližší informace. Máte-li o doktorské studium zájem a nenašli jste mezi nabízenými tématy žádné, které by vás oslovilo, je možné se domluvit se školiteli na nových tématech. 

 

Možnosti studia jaderné energetiky v zahraničí

Pro akademický rok 2019 / 2020 je možnost studia v oblasti jaderné energetiky na KINGS university v J. Korei a Letní škola v Mezinárodním institutu pro jaderný výzkum v Dubně. 

 

Přednáška "Dukovany dnes a zítra" ředitele Jaderné elektrárny Dukovany

kdejinde.jpg Dovolujeme si Vás pozvan na přednášku "Dukovany dnes a zítra" vedenou  Ing. Milošem Štěpanovským (ředitelem Jaderné elektrárny Dukovany, společnosti ČEZ, a.s.) 

 

Přednášky o Elektrické síti, Smart Metering, Smart Grids společnosti E.On.

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášky o Elektrické síti, Smart Metering, Smart Grids vedené pracovníky společnosti E.On. 

 

Letní univerzita v jaderných elektrárnách 2019

kdejinde.jpg Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se dvoutýdenního odborného programu s názvem "Letní univerzita" v jaderných elektrárnách. 

 

Teplárny Brno zvou na Den otevřených dveří

Teplárny Brno, a.s. zvou na Den otevřených dveří v Provozech Červený mlýn a Špitálka ve dnech 29. a 30. 3. 2019. 

 

Nabídka témat diplomových prací společnosti VEOLIA na ak.r. 2019/2020

Společnost Veolia Energie ČR, a.s. nabízí studentům témata diplomových prací na akademický rok 2019/2020. 

 

Pozvánka k setkání s pracovníky ODBORU ENERGETICKÉHO INŽENÝRSTVÍ

Zveme studenty se zájmem o energetiku a studijní obor Energetické inženýrství na setkání s pracovníky Odboru energetického inženýrství. Na setkání proběhne podrobnější seznámení se zaměřením studijního oboru, rozhovor o průběhu studia a možnostech uplatnění. Na závěr proběhne exkurze do laboratoří a ukázkou aktuálního výzkumu. 

 

Kurzy - Udržitelná energetika 2019

Jako každý rok i letos jsou vypsané velice žádané a oblíbené kurzy Udržitelná energetika 2019 pořádané na Energetickém ústavu Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně v rámci Celoživotního vzdělávání.  

 
1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Nahoru