1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Letní univerzita v jaderných elektrárnách 2019

kdejinde.jpg Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se dvoutýdenního odborného programu s názvem "Letní univerzita" v jaderných elektrárnách.

Teplárny Brno zvou na Den otevřených dveří

Teplárny Brno, a.s. zvou na Den otevřených dveří v Provozech Červený mlýn a Špitálka ve dnech 29. a 30. 3. 2019.

Nabídka témat diplomových prací společnosti VEOLIA na ak.r. 2019/2020

Společnost Veolia Energie ČR, a.s. nabízí studentům témata diplomových prací na akademický rok 2019/2020.

Pozvánka k setkání s pracovníky ODBORU ENERGETICKÉHO INŽENÝRSTVÍ

Zveme studenty se zájmem o energetiku a studijní obor Energetické inženýrství na setkání s pracovníky Odboru energetického inženýrství. Na setkání proběhne podrobnější seznámení se zaměřením studijního oboru, rozhovor o průběhu studia a možnostech uplatnění. Na závěr proběhne exkurze do laboratoří a ukázkou aktuálního výzkumu.

Kurzy - Udržitelná energetika 2019

Jako každý rok i letos jsou vypsané velice žádané a oblíbené kurzy Udržitelná energetika 2019 pořádané na Energetickém ústavu Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně v rámci Celoživotního vzdělávání.

Přednáška "Svět (a) energie - energetická mytologie" - Ing. Dana Drábová, Ph.D.

kdejinde.jpg Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Svět (a) energie - energetická mytologie“ spojenou s besedou s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Ing. Danou Drábovou, Ph.D.

Konference ERIN 2019

obr.png Odbor energetického inženýrství Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně je pořadatelem 13 . ročníku mezinárodní konference mladých vědeckých pracovníků a doktorandů ERIN – Education, Research, Innovation 2019, která se koná 9. - 11. 4. 2019 pod záštitou děkana Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně a ředitele Energetického ústavu.   Bližší informace o této konferenci jsou na stránkách  http://erin-conference.cz/

Přednáška "Jak navrhnout vzduchový chladič"

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Jak navrhnout vzduchový chladič“, kterou povede Ing. Martin Šponar (společnost CB&I)

Přednáška "Využití 3D systémů pro projektování"

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Využití 3D systémů pro projektování“, kterou povede Ing. Petr Jelínek (společnost CB&I)

Přednáška "Nové jaderné zdroje v České republice"

2149.jpg Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Nové jaderné zdroje v České republice“ vedenou  Ing. Petrem Závodským (ředitelem útvaru výstavba jaderných elektráren ČEZ, a.s.)

Týden vědy a techniky v Technickém muzeu v Brně

Dovolujeme se přidat k pozvánce na Týden vědy a techniky AV ČR , největšímu vědeckému festivalu v České republice, a Technické muzeum v Brně nabízí od 5. do 9. listopadu 2018 přednášky na různorodá témata. Přednášky začínají v 17.00 ve velkém přednáškovém sále (4. patro), vstup je volný .

Volitelný předmět - Praktická energetika

Odbor energetického inženýrství nabízí pro studenty třetího ročníku bakalářské studijní etapy volitelný předmět Praktická energetika, ve kterém můžete získat vhled do energetiky.

Témata bakalářských prácí na OEI pro obor Základy strojního inženýrství (B-STI)

Aktuální témata bakalářských prácí pro studijní obor Základy strojního inženýrství na ak. rok 2018 / 2019 vedených na Odboru energetického inženýrství.

Trainee Elektrotechnik/Energetik v innogy

innogy Energo je výrobní divizí společností innogy v České republice. Společnost podniká v oblasti výroby a distribuce tepla a elektřiny na českém trhu od roku 1997. Jednou z hlavních činností je provozování soustav centrálního a lokálního zásobování teplem plus výroba elektřiny v rámci kombinované výroby (kogenerace) tepla a elektřiny (KVET).

Pracovní příležitost ve Strojírenském zkušebním ústavu

Společnost Strojírenksý zkušební ústav hledá nového pracovníka na pozici Zkušební technik ve zkušebně tepelných a ekologických zařízení .

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››