1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Pracovní příležitost ve společnosti Ekol - ShaanGu

Společnost Ekol - ShaanGu nabízí pracovní příležitost na pozici  VÝPOČTÁŘ/KA POSLEDNÍCH STUPŇŮ LOPATEK

Letní škola jaderného inženýrství 2017

Jubilejní desátý ročník Letní školy jaderného inženýrství se uskuteční od soboty 2. 9. 2017 do soboty 9. 9. 2017 v Hotelu Nežárka u Novosedel nad Nežárkou v Jižních Čechách a je určen všem zájemcům o problematiku budoucího vývoje jaderné energetiky.

Pracovní příležitost v PBS Energo

Společnost PBS Energo hledá nové OBCHODNĚ-TECHNICKÉ MANAŽERY pro rozšíření obchodního týmu v Brně a Velké Bíteši.

Pracovní příležitost ve společnosti Ekol - ShaanGu

Společnost Ekol - ShaanGu nabízí pracovní příležitost na pozici Samostatný výpočtář - programátor

Státní závěrečné zkoušky 2017 na OEI

Pokyny pro studenty, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.

Pokyny k ukončení studia v ak. roce 2016 / 2017

Činnosti studentů a náležitosti vyžadované před státní zkouškou (resp. po ní) upravuje Pokyn děkana č. 3/2017 . Důležité činnosti týkající se studentů, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.

Společnost Hanon Systems Autopal Services hledá nové kolegy

na pozici FEA INŽENÝR a CFD INŽENÝR do závodu v Novém Jičíně

Cena Wernera von Siemense 2017

Šance získat prestižní ocenění je opět zde. Zúčastněte se 20. ročníku soutěže o nejlepší diplomové, disertační a výzkumné práce

Staň se operátorem jaderné elektrárny

Skupina ČEZ, a.s. nabízí pracovní pozice Operátor sekundárního okruhu v Jaderné elektrárně Temelín a v Jaderné elektrárně Dukovany.

Letní univerzita v jaderných elektrárnách 2017

cez2.jpg Studentům technických vysokých škol s vážným zájmem o jadernou energetiku nabízí Skupina ČEZ možnost zúčastnit se dvoutýdenního odborného programu s názvem "Letní univerzita" v jaderných elektrárnách.

Pracovní pozice v Siemens, s.r.o. - Zástupce vedoucího vyvažovacího oddělení

Siemens, s.r.o., odštěpný závod Industrial Turbomachinery nabízí pracovní pozici Zástupce vedoucího vyvažovacího oddělení, která je vhodná i pro absolventy.

Nabídka témat doktorského studia na OEI pro ak.r. 2017/2018

Pro akademický rok 2017 / 2018 jsou vypsána témata disertačních prací na Odboru energetického inženýrství v programu Stroje a zařízení pro obor Konstrukční a procesní inženýrství se specializací Energetické inženýrství.

Příběh uranu - Ing. Dana Drábová, Ph.D.

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Příběh uranu“ spojenou s besedou s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Ing. Danou Drábovou, Ph.D.

Přednáška: Historie výzkumu a výroby vodních turbín v Brně a jeho okolí

Dovolujeme se přepojit k pozvánce na  třetí přednášku z cyklu přednášek o historii a konstrukci parních turbín , které se konají v rámci doprovodného programu k výstavě Technické kreslení a zobrazování v prostorách Technického muzea v Brně .

Kurzy - Udržitelná energetika

Přehledové kurzy pořádané Energetickým ústavem Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně jsou určeny pro získání nebo připomenutí znalostí v základních disciplínách energetiky. Tyto kurzy jsou vhodné i jako rekvalifikační kurzy pracovníků z neenergetických specializací pracujících v energetice. Každý kurz je věnován vybranému tématu a všechny kurzy společně tvoří ucelený průřez základních znalostí umožňující dobrou orientaci v energetickém sektoru. Kurzy jsou zajištěny přednášejícími z řad akademických pracovníků Energetického ústavu Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně.

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››