1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Pracovní příležitost v PBS Energo Velká Bíteš, a.s.

Společnost PBS Energo Velká Bíteš, a.s. hledá vhodné kandidáty na pozice "Samostatný konstruktér turbín" a "Výpočtář turbín"

Využití 3D systémů pro projektování

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Využití 3D systémů pro projektování“, kterou povede Ing. Petr Jelínek (společnost CB&I)

Přednáška "Energie pro budoucnost"

logo.jpg Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku Ing. Bohdana Zronka ( ředitele Divize jaderná energetika a člena Představenstva ČEZ, a. s.), kterou bude mít na téma "Energie pro budoucnost".

Témata Bc. prací 2017/18 - Odbor termomechaniky a techniky prostředí

proudeni-kabina.png Aktuální témata bakalářských prácí pro studijní obor Základy strojního inženýrství na ak. rok 2017 / 2018 vedených na Odboru termomechaniky a techniky prostředí.

Nabídka témat bakalářských prací na Odboru fluidního inženýrství

pochyly2.jpg Na této stránce jsou publikována aktuálně nabízená témata bakalářských prací na Odboru fluidního inženýrství Victor   a Kaplana. Tato témata jsou primárně určena pro studenty Oboru obecného typu (B-STI Strojní  inženýrství) prezenční formy studia. Pokud o nějaké téma bude mít zájem student profesních oborů, musí se dohodnout s garantem jeho studijního programu zda je toto zadání v slouladu s daným studijním programem.

Témata bakalářských prácí na OEI pro obor Základy strojního inženýrství (B-STI)

Aktuální témata bakalářských prácí pro studijní obor Základy strojního inženýrství na ak. rok 2017 / 2018 vedených na Odboru energetického inženýrství.

Společnost ČEZ, a.s., divize Jaderná Energetika vyhlašuje VŘ na pracovní místo Trainee

Společnost ČEZ, a.s., divize Jaderná Energetika vyhlašuje výběrové řízení na volné pracovní místo: Trainee (pro školící středisko ČEZ v Brně)

Pracovní příležitost ve společnosti Ekol - ShaanGu

Společnost Ekol - ShaanGu nabízí pracovní příležitost na pozici  VÝPOČTÁŘ/KA POSLEDNÍCH STUPŇŮ LOPATEK

Letní škola jaderného inženýrství 2017

Jubilejní desátý ročník Letní školy jaderného inženýrství se uskuteční od soboty 2. 9. 2017 do soboty 9. 9. 2017 v Hotelu Nežárka u Novosedel nad Nežárkou v Jižních Čechách a je určen všem zájemcům o problematiku budoucího vývoje jaderné energetiky.

Pracovní příležitost v PBS Energo

Společnost PBS Energo hledá nové OBCHODNĚ-TECHNICKÉ MANAŽERY pro rozšíření obchodního týmu v Brně a Velké Bíteši.

Pracovní příležitost ve společnosti Ekol - ShaanGu

Společnost Ekol - ShaanGu nabízí pracovní příležitost na pozici Samostatný výpočtář - programátor

Státní závěrečné zkoušky 2017 na OEI

Pokyny pro studenty, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.

Pokyny k ukončení studia v ak. roce 2016 / 2017

Činnosti studentů a náležitosti vyžadované před státní zkouškou (resp. po ní) upravuje Pokyn děkana č. 3/2017 . Důležité činnosti týkající se studentů, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.

Společnost Hanon Systems Autopal Services hledá nové kolegy

na pozici FEA INŽENÝR a CFD INŽENÝR do závodu v Novém Jičíně

Cena Wernera von Siemense 2017

Šance získat prestižní ocenění je opět zde. Zúčastněte se 20. ročníku soutěže o nejlepší diplomové, disertační a výzkumné práce