1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››

Volitelný předmět - Praktická energetika

Odbor energetického inženýrství nabízí pro studenty třetího ročníku bakalářské studijní etapy volitelný předmět Praktická energetika, ve kterém můžete získat vhled do energetiky.

Témata bakalářských prácí na OEI pro obor Základy strojního inženýrství (B-STI)

Aktuální témata bakalářských prácí pro studijní obor Základy strojního inženýrství na ak. rok 2018 / 2019 vedených na Odboru energetického inženýrství.

Trainee Elektrotechnik/Energetik v innogy

innogy Energo je výrobní divizí společností innogy v České republice. Společnost podniká v oblasti výroby a distribuce tepla a elektřiny na českém trhu od roku 1997. Jednou z hlavních činností je provozování soustav centrálního a lokálního zásobování teplem plus výroba elektřiny v rámci kombinované výroby (kogenerace) tepla a elektřiny (KVET).

Pracovní příležitost ve Strojírenském zkušebním ústavu

Společnost Strojírenksý zkušební ústav hledá nového pracovníka na pozici Zkušební technik ve zkušebně tepelných a ekologických zařízení .

Státní závěrečné zkoušky 2018 na OEI

Pokyny pro studenty, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.

XI. Letní škola jaderného inženýrství 2018

XI. ročník Letní školy jaderného inženýrství se uskuteční od 31. 8. do 7. 9. 2018 v Hotelu Nežárka u Novosedel nad Nežárkou v Jižních Čechách a je určen všem zájemcům o problematiku budoucího vývoje jaderné energetiky.

Pracovní příležitost v TENZA, a.s.

Společnost TENZA, a.s. hledá nového pracovníka na pozici Technolog čištění spalin.

Pracovní pozice v JE Dukovany "Projektant / konstruktér"

Společnost ČEZ, a.s. hledá nového pracovníka na pozici Projektant / konstruktér v Jaderné elektrárně Dukovany.

Technika prostředí (M-TEP) - Představení studijního oboru

289.jpg Odbor termomechaniky a techniky prostředí pořádá pro zájemce prohlídku laboratoří zaměřených na výuku, výzkum a vývoj v oblasti techniky prostředí.

Přednáška „Zdroje tepla pro malé objekty“

Quantum_logo.png Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Zdroje tepla pro malé objekty“, kterou bude mít zástupce společnosti  QUANTUM, a.s.

Představení studijního oboru Energetické inženýrství (M-ENI)

Informativní schůzka pro zájemce z řad studentů třetího ročníku programu Strojírenství o možnosti studia na navazujícím magisterském oboru Energetické inženýrství.

Kurzy - Udržitelná energetika 2018

Jako každý rok i letos jsou vypsané velice žádané a oblíbené kurzy Udržitelná energetika 2018 pořádané na Energetickém ústavu Fakulty strojního inženýrství VUT v Brně v rámci Celoživotního vzdělávání.

Přednáška "Svět (a) energie" - Ing. Dana Drábová, Ph.D.

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Svět (a) energie“ spojenou s besedou s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Ing. Danou Drábovou, Ph.D.

Beseda "Jak se řídí jaderná elektrárna"

CEZ_KDE-JINDE_JE_2018,1_300x300_V2.jpg Odbor energetického inženýrství Vás zve na besedu "Jak se řídí jaderná elektrárna" s pracovníky Divize jaderná energetika ČEZ, a.s.

Staň se operátorem jaderné elektrárny

CEZ_KDE-JINDE_JE_2018,1_300x300_V2.jpg Pracovat na pozici operátor reaktoru znamená nejen v ČEZu prestiž.

1 2 3 4 5 6 10   Následující   ››