Aktuality a Ze života odboru

Aktuální informace, události a akce jsou vyznačeny v menu vpravo

a naleznete je také na profilu odboru.

Nabídku práce a stáže firem naleznete v záložce Práce a stáže

1 2 3 4 5 6   Následující   ››

Přednáška "Jak navrhnout vzduchový chladič"

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Jak navrhnout vzduchový chladič“, kterou povede Ing. Martin Šponar (společnost CB&I)

Přednáška "Využití 3D systémů pro projektování"

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Využití 3D systémů pro projektování“, kterou povede Ing. Petr Jelínek (společnost CB&I)

Přednáška "Nové jaderné zdroje v České republice"

ČEZ Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Nové jaderné zdroje v České republice“ vedenou  Ing. Petrem Závodským (ředitelem útvaru výstavba jaderných elektráren ČEZ, a.s.)

Týden vědy a techniky v Technickém muzeu v Brně

Dovolujeme se přidat k pozvánce na Týden vědy a techniky AV ČR , největšímu vědeckému festivalu v České republice, a Technické muzeum v Brně nabízí od 5. do 9. listopadu 2018 přednášky na různorodá témata. Přednášky začínají v 17.00 ve velkém přednáškovém sále (4. patro), vstup je volný .

Volitelný předmět - Praktická energetika

Odbor energetického inženýrství nabízí pro studenty třetího ročníku bakalářské studijní etapy volitelný předmět Praktická energetika, ve kterém můžete získat vhled do energetiky.

Témata bakalářských prácí na OEI pro obor Základy strojního inženýrství (B-STI)

Aktuální témata bakalářských prácí pro studijní obor Základy strojního inženýrství na ak. rok 2018 / 2019 vedených na Odboru energetického inženýrství.

Státní závěrečné zkoušky 2018

Pokyny pro studenty, kteří budou vykonávat SZZ na Odboru energetického inženýrství.

XI. Letní škola jaderného inženýrství 2018

XI. ročník Letní školy jaderného inženýrství se uskuteční od 31. 8. do 7. 9. 2018 v Hotelu Nežárka u Novosedel nad Nežárkou v Jižních Čechách a je určen všem zájemcům o problematiku budoucího vývoje jaderné energetiky.

Přednáška „Zdroje tepla pro malé objekty“

Quantum_logo.png Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Zdroje tepla pro malé objekty“, kterou bude mít zástupce společnosti  QUANTUM, a.s.

Představení studijního oboru Energetické inženýrství (M-ENI)

Informativní schůzka pro zájemce z řad studentů třetího ročníku programu Strojírenství o možnosti studia na navazujícím magisterském oboru Energetické inženýrství.

Přednáška "Svět (a) energie" - Ing. Dana Drábová, Ph.D.

Dovolujeme si Vás pozvat na přednášku „Svět (a) energie“ spojenou s besedou s předsedkyní Státního úřadu pro jadernou bezpečnost Ing. Danou Drábovou, Ph.D.

Beseda "Jak se řídí jaderná elektrárna"

CEZ_KDE-JINDE_JE_2018,1_300x300_V2.jpg Odbor energetického inženýrství Vás zve na besedu "Jak se řídí jaderná elektrárna" s pracovníky Divize jaderná energetika ČEZ, a.s.

1 2 3 4 5 6   Následující   ››