Dnes jsi vysokoškolákem, zítra technikem na Jaderné elektrárně Temelín.

logo_cez.jpg Chcete spojit svoji kariéru s lidmi, kteří svojí energií pomáhají dávat věci do pohybu? Preferujete práci s moderními technologiemi? Rádi byste pracovali tam, kde roste vaše hodnota? Ve Skupině ČEZ vám dáme možnost pečovat o taková unikátní zařízení, jako je jaderný reaktor a navazující technologická zařízení.

Spojte svoji energii se Skupinou ČEZ!

Ve společnosti ČEZ, a. s. hledáme vhodné kandidáty do útvaru PÉČE O ZAŘÍZENÍ

Pracoviště

Jaderná elektrárna Temelín

Koho hledám?

„Hledám nové spolehlivé kolegy. Společným cílem našeho týmu je dosažení bezpečného, spolehlivého a efektivního provozu jaderné elektrárny. Požaduji ukončené vysokoškolské inženýrské vzdělání technického směru, ideálně strojní nebo elektro zaměření. Nabídka je vhodná i pro čerstvé absolventy bez praxe.“

Jan Kruml, vedoucí odboru péče o zařízení

Čemu se budete věnovat?

• Určování způsobu provozování systémů (zařízení, komponent) v souladu s legislativními požadavky a provozními zkušenostmi.
  • Zpracování podkladů pro plány oprav (věcné, nákladové), dokumentace k vyhodnocení údržby a oprav.
  • Vyhodnocování stavu systémů a jednotlivých komponent na základě dat z jejich provozování, vedení historie údržby a provozu zařízení, hodnocení spolehlivosti zařízení.
  • Zajišťování tvorby a aktualizace provozní a pracovní dokumentace pro provoz a údržbu zařízení.
  • Zpracování věcného a finančního programu péče o majetek včetně řízení čerpání nákladů.
  • Řízení činností při provádění zkoušek a kontrol.
  • Sledování provozu a stavu zařízení, zajištění odstranění odchylek od provozních parametrů a neshod na zařízení.
  • Kontrole a monitorování výkonu a jakosti práce dodavatele při provádění oprav na svěřeném zařízení, rozboru a posouzení poruch a technických problémů, stanovení nápravných opatření, zpracování technických řešení.
  • Zajištění podkladů pro inspekce a kontroly, realizované Státním úřadem pro jadernou bezpečnost nebo mezinárodními organizacemi.
  • Provádění benchmarkingu a posuzování provozních zkušeností, posuzování návrhů na zlepšení spolehlivosti zařízení.

Co u nás získáte?

Získáte zaměstnání ve Skupině ČEZ, která patří mezi vyhledávané a ekonomicky stabilní zaměstnavatele. Zaměstnání, v rámci kterého si budete dále rozvíjet vaše znalosti a zkušenosti. Nabídku sociálního programu, který mimo týden dovolené navíc a stravování zahrnuje např. příspěvky na rekreaci nebo na penzijní připojištění a životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců, tam kde je to možné, umožňujeme pružnou pracovní dobu nebo práci z domova.

Kdy u nás můžete začít pracovat?

Termín nástupu je možný v průběhu roku 2016.

Pokud vás nabídka zaujala, přihlaste se do výběrového řízení na stránkách www.kdejinde.cz.

Kontakt pro případné dotazy: ČEZ, a. s., Martina Pistulková, martina.pistulkova@cez_cz