Společnost DOOSAN ŠKODA POWER hledá

Společnost DOOSAN ŠKODA POWER hledá nového zaměstnance na pozici Specialista přípravy a podpory staveb

Popis volné pozice (hlavní činnosti):

a) Podpora nabídkové činnosti přenosem realizačních informací do nabídkové fáze, kalkulace montáží a nasazení pracovníků.

b) Po přidělení projektu je povinností specialisty se seznámit se s smlouvou s důrazem na oblasti řízení stavby, části balení, dodávek na stavby a podmínek pro fáze mechanické montáže a najíždění

c) Specialista vytváří rozpočet stavby před jejím otevřením a průběžně sleduje jeho plnění.

d) Specialista připravuje v souladu se smlouvou plán nasazení hlavních profesí (obsazení interními zdroji a dodavatelsky) a průběžně v čase projedná na interních schůzkách. Plán sestavuje v souladu s rozpočtem stavby.

e) Specialista navrhne a projedná dodavatelský model zajištění služeb na stavbě a poté se podílí na jejich zajištění. Specialista připraví křížovku zodpovědností na stavbě. V rámci přípravy daných smluv jí spolu s ostatními odbornými přílohami za stavbu poskytuje nákupčímu do subdodavatelských smluv.

f) Specialista zajistí informace o podmínkách země kde je přidělený projekt a konkrétní informace o pravidlech na stavbě. Podílí na splnění těchto požadavků – víza, pracovní povolení, rizika, OOPP, očkování atd. O těchto rizicích průběžně informuje projektový tým.

g) Specialista se podílí na výběru dodavatele montážních služeb, zařízení staveniště, ubytování a tvoří kalkulaci mechanické montáže jako oponenturu nabídkám montážních firem.

h) Specialista koordinuje výjezdy na stavbu (v součinnosti s PM a VS), vystavuje Instrukční dopisy (pro externisty tvoří Přílohu 1 smlouvy) a v případě potřeby zajišťuje dopravu, ubytování, pojištění atd.

i) Specialista se podílí na koordinaci dodávek na stavbu a koordinuje naplnění transport plánu

j) Specialista kontroluje reporting ze staveb a je podporou při realizaci požadavků ze stavby

k) Operativní úkoly dle zadání vedoucího či projektového manažera

             

Požadujeme:

  • VŠ technického nebo ekonomického zaměření
  • Vhodné i pro vysoce motivované absolventy
  • Zkušenost s projektovým řízením, znalost plánování v MS Project výhodou
  • Znalost AJ slovem i písmem min. na úrovni B1 podle Společného evropského referenčního rámce (jazykový certifikát výhodou)
  • Výhodou dále navíc znalost ŠJ, RJ, NJ
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Organizační schopnosti, analytické myšlení, časová flexibilita, ochota cestovat v ČR a zahraničí, samostatnost, schopnost týmové práce, odolnost vůči stresu, schopnost práce pod tlakem, multitasking
  • Vyšší uživatelská znalost balíku MS Office

          

Kontakt:

Ing. Kateřina Mátlová  - Personalista. Mail:  student@doosan_com

           

Nahoru