Staň se operátorem jaderné elektrárny

Skupina ČEZ, a.s. nabízí pracovní pozice Operátor sekundárního okruhu v Jaderné elektrárně Temelín a v Jaderné elektrárně Dukovany.

Popis akce

• Nabízíme vám kariéru operátora reaktoru.
  • Pokud máte vysokoškolské technické vzdělání, jste svědomitý a zodpovědný, pak je tato nabídka určena právě Vám.
  • Projdete psychodiagnostickým vyšetřením.
  • Začátek kariéry operátora reaktoru je ve znamení vzdělávání, vyšleme Vás na zhruba 2 roky na školení jaderné přípravy v Brně, které je ukončeno státní zkouškou.
  • Práce na jaderném bloku má jasně stanovena pravidla dalšího vzdělávání a kariérního rozvoje, pak už bude záležet jenom na vás, my jsme připraveni vás podpořit.

Podmínky přihlášení

• Absolvovaná vysoká škola technického zaměření.
  • Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy.
  • Chceš být operátorem  na Jaderné elektrárně Temelín? Klikni ZDE.
  • Chceš být raději operátorem na Jaderné elektrárně Dukovany? Pak klikni ZDE.

Řekli o pozici Operátora

• „Po absolvování vysoké školy jsem si těžko mohl představit lepší pracovní pozici pro start kariéry.“ Martin (operátor sekundárního okruhu)
  • „Studoval jsem energetiku a nastoupil na top místo v oboru. Řídit jaderný reaktor je prestižní záležitost.“ Honza (operátor primárního okruhu)
  • „Operátor je pro jaderku stejně důležitý jako pilot pro tým Formule 1. Na něm stejně tak závisí, jestli bude práce mnoha kolegů z týmu úspěchem či nikoli.“ Tomáš (manažer útvaru)