Studentská kancelář Siemens v Brně

Siemens hledá studenty VUT pro zpracování konkrétních praktických projektů ve studentské kanceláři.

V Siemens Electric Machines s.r.o. navrhujeme a vyrábíme speciální elektrické stroje točivé na míru zákazníkům z celého světa. Naše motory a generátoy s výkonem do 25 MVA/20 MW a hmotností do 63 tun se využívají na největších dopravních i výletních lodích světa, ve vlacích, na ropných plošinách a v průmyslu.

Na vývoji, konstrukci, výpočtech a technologii výroby našich strojů pracuje tým 150 techniků a stále hledáme další.

Proto budujeme v Brně novou moderní studentskou kancelář. V ní studenti FSI a FEKT zpracovávají konkrétní projekty z oblasti mechanické konstrukce a elektrických a ventilačních výpočů našich strojů. Aktuální nabídka projektů je v přiloženém letáku.

V případě zájmu pošlete CV a krátký motivační e-mail Lence Vídenské na lenka.videnska@siemens_com.