Trainee Elektrotechnik/Energetik v innogy

innogy Energo je výrobní divizí společností innogy v České republice. Společnost podniká v oblasti výroby a distribuce tepla a elektřiny na českém trhu od roku 1997. Jednou z hlavních činností je provozování soustav centrálního a lokálního zásobování teplem plus výroba elektřiny v rámci kombinované výroby (kogenerace) tepla a elektřiny (KVET).

Místo výkonu práce:  Náchod/Praha

Termín nástupu:  3. 9. 2018

Co Vás v rámci trainee programu u nás čeká?

• investiční výstavba v Teplárně Náchod (parní kotel, kogenerace, teplovodní rozvody)
  • zajišťování správy, reprodukce, bezpečného, spolehlivého a ekonomického provozování energetických zařízení
  • zajišťovat koordinaci údržbářských a opravárenských zásahů na majetku společnosti
  • koordinace teplárenských provozů (spolupráci s dodavateli): teplárenské provozy-plynové zdroje, výroba tepla a el. energie, zařízení rozvodu tepla (parní a teplovodní sítě)
  • v případě elektrotechnické kvalifikace i oblast měření a regulace a elektro

Na co se u nás můžete těšit?

• na pracovní prostředí Teplárny Náchod, kde se budete cítit dobře
  • na rotace – v rámci trainee programu se podíváte i do dalších oddělení (např. Health&Safety)
  • na společné akce s ostatními trainees
  • na intenzivní vzdělávání (například na školení vyjednávání, argumentace, projektového řízení aj.)
  • na plný pracovní úvazek (smlouva na 1 rok s možností prodloužení) se všemi benefity (25 dní dovolené, 27 000,- Kč na volnočasové aktivity či jazykovou výuku, až 5 dní osobního volna a spoustu dalších)

Koho hledáme?

• studenta/studentku posledního ročníku nebo čerstvého absolventa/čerstvou absolventku VŠ technického oboru (elektrotechnika, popř. energetika); výhodou je vyhláška 50/1978 Sb.
  • kolegu/kolegyni, kterého/kterou baví oblast energetiky
  • samostatného člena týmu, na kterého se můžeme spolehnout
  • někoho, kdo se v pohodě domluví anglicky, je aktivní řidič/řidička a kdo má uživatelskou znalost MS Office

Více informací a kontakty na webu innogy.