Exkurze 3 země 2016

Tak a je tu další rok a s ním opět nová exkurze po vodních elektrárnách. Tentokrát bude skutečně nová!!!!. 

plakat.jpg

Vážení studenti a studentky,
James Francis, Viktor Kaplan, Lester Allan Pelton to jsou lidé, kteří jsou i po jejich smrti zapsání velkým písmem do dějin, pro jejich významné vědecké objevy. My Vám jejich objevy chceme a můžeme ukázat v praxi. Exkurze napříč českou, slovenskou a rakouskou republikou se uskuteční již letos! Jako příhodný název exkurze byl vybrán „3 Země 2016“. Je mi tak milou povinností Vás pozvat. 
Ptáte se proč vyrazit ve svém volném čase na exkurzi? Vodní díla, elektrárny, teplárny, čistírny odpadních vod atd. znáte prozatím jen z literatury, ale nyní byste mohli vše vidět na vlastní oči a dostat se do míst kam se dostanou jen zaměstnanci obsluhující dané dílo. Navíc je to výborná příležitost pro utužení kolektivu, jak studentského, tak pedagogického.

Kdy by se exkurze konala a kolik by Vás to stálo? Jednalo by se o třídenní exkurzi, konanou dle výsledku ankety na FB (předběžně první či druhý týden před začátkem zimního semestru).  Cena exkurze včetně dopravy, ubytování a polopenze by činila přibližně 1 500,-Kč. Je třeba zaplatit zálohu 500,- Kč, k rukám paní Radka Závišková (Fakulta podnikatelská – E542). Zbylá část bude vybrána při odjezdu na exkurzi.
V případě, že byste měli o exkurzi zájem, prosím o nezávaznou přihlášku na níže uvedený email, kde uvedete své jméno, příjmení, identifikační číslo, kontaktní email a ústav kde studujete. Přihlášku budeme považovat za závaznou po zaplacení zálohy.
V případě dalších dotazů, mne neváhejte kontaktovat.
Ing. Jan Sluše y107565@stud_fme_vutbr_cz

Nahoru