Po proudu Vltavy

Již se stalo tradicí, že každý rok pořádáme vícedenní exkurzi po zajímavých vodních dílech. Letošní rok tomu nebude jinak. Práce na přípravě exkurze již začali. Tento rok se plánujeme podívat na vodní díla na řece Vltavě. Exkurze je určena a vřele doporučována zejména studentům Odboru fluidního inženýrství, ale ne jen výhradně jim. Na exkurzi se mohou přihlásit i ostatní studenti Fakulty strojního inženýrství. 

Aktuality

Je možné se přihlašovat na email: stigler@fme_vutbr_cz
Již je stanovený termín: 17.9.2019 - 20.9.2019
Je rezervovaný autobus.
Vše je domluveno

Základní informace

Termín konání exkurze: 17.9.2019 - 20.9.2018
Sraz: Úterý 17.9.2019 v 5:45, před budovou A1
Odjezd: Úterý 17.9.2019 v 6:00
Příjezd: Pátek 20.9.2019 v pozdních odpoledních hodinách.
Počet volných míst 0

Přihlášky (Přihlašování je již ukončeno)

Máte-li o exkurzi zájem napište e-mail doc. Ing. Jaroslavu Štiglerovi, Ph.D. (stigler@fme_vutbr_cz). Obratem Vám bude zaslána přihláška s dalšími informacemi. Přihlášku je třeba vyplnit a doručit k doc. Štiglerovi nebo naskenovat a poslat e-mailem. Pak už je jen třeba zaplatit zálohu a těšit se na exkurzi. Doplatek bude vybírán až na samotné exkurzi. 

Plánovaná místa, která budeme chtít navštívit. 

Výčet míst, která plánujeme navštívit je pouze informativní a cokoli se může změnit. Zatím je tento výčet vlastně pouze přáním. Program bude průběžně zpřesňován.

Úterý 17.9.2019

Strojovna vodní elektrárny Lipno I

Těleso hráze VE Lipno I

Středa 18.9.2019

ČOV České Budějovice

Zámek Hluboká nad Vltavou

Čtvrtek 19.9.209

VE Orlík

VE a PVE Štěchovice

Pátek 20.9.2019

Dispečink České přenosové soustavy v Praze

(Možná ještě něco dalšího) 

Stravování v průběhu exkurze

Cílem organizátorů je zajistit při každém ubytování večeři a snídani. Snídaně první den (úterý) a večeře poslední den (pátek) není zajištěna. Pokud budem mít někdo z přihlášených účastníků speciální dietu, či bude požadovat bezmasé jídlo, je třeba to nahlásit při odevzdání přihlášky.

Obědy přes den jsou v režii každého z účastníků. V rámci exkurze se budeme snažit vždy najít čas na nějakou přestávku na oběd.  Nicméně je vhodné, když budou mít účastníci s sebou nějakou zásobu jídla pro případ, že se nepodaří najít čas a vhodné místo na oběd.

Cena

Exkurze není zadarmo. Je třeba hlavně pokrýt ubytování a polopenzi. Cena bude upřesněna při rozesílání podrobných informací přihlášeným účastníkům.

V ceně je zahrnuta doprava, polopenze a ubytování.

Nahoru