Pozvánka

Vážení studenti a studentky,

po úspěšné loňské exkurzi „Voda a energie 2013 – Vltavská kaskáda“ je mi milou povinností Vás pozvat na další ročník pojmenovaný „Dunaj, Váh aneb slovenské elektrárny a nádrže 2014“.

Proč vyrazit ve svém volném čase na exkurzi?

Vodní díla, elektrárny, teplárny, čistírny odpadních vod atd. znáte prozatím jen ze skript, ale nyní byste mohli vše vidět na vlastní oči a dostat se do míst kam se dostanou jen zaměstnanci obsluhující dané dílo. Navíc je to výborná příležitost pro utužení kolektivu, jak studentského, tak pedagogického.

Kdy se exkurze bude konat a kolik by Vás to stálo?

Jednalo by se o čtyřdenní exkurzi, konanou před začátkem školy v měsíci září (16. – 19. září).

Cena exkurze včetně dopravy, ubytování a polopenze by činila přibližně 1 000,-Kč. Je třeba zaplatit zálohu 500,- Kč, k rukám doc. Ing. Jaroslava Štiglera, Ph.D. Zbylá část bude vybrána při odjezdu na exkurzi.

V případě, že byste měli o exkurzi zájem, prosím o nezávaznou přihlášku na níže uvedený email, kde uvedete své jméno, příjmení, identifikační číslo, kontaktní email a ústav kde studujete (upřednostňujeme studenty ústavu fluidního inženýrství, ale kapacita je poměrně velká). Přihlášku budeme považovat za závaznou po zaplacení zálohy.

V případě dalších dotazů, mne neváhejte kontaktovat.

Ing. Jan Sluše

y107565@stud_fme_vutbr_cz

Nahoru